Отзывы о компании Інтернет-магазин одягу та взуття KedON
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлександр Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСофия П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЕлена К.
Все супер!!!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЕсина С.
При оформленні замовлення, було вказано наложка новою поштою, умови про передплату не було вказано, а в особисті повідомлення надіслано інформацію аби сплатила передплату, тому скасувала замовлення. Якщо така умова є, то її треба вказувати на сайті. Інше моє замовлення було просто скасоване, як дублікатне замовлення вирішили, але мені було потрібно саме 2 розміри, для себе і сестри. Якось так....не самі найкращі сподівання від продавця.
- Комментарий продавца
Вітаю! Дякую за відгук, в нашому магазині відправки накладним платежем без будь яких предоплат. У Вас всього 50% успішних покупок, так як більшість замовлень не виконані та неуспішні, умови оформлення замовлення прописано на сайті, що відправка з мінімальною предоплатою 100 грн.
- Есина
Мабуть не від мене залежить відсоток успішних покупок , а від продавців теж, які відправляють не те, що треба. Тож судити по рейтингу...то марна справа. Працюйте в тому ж дусі, є ж не один інтернет магазин з одягом. Тож кожен обирає чи купити чи продати
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮлія Ф.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина Т.
Замовлення отримала швидко, товар відповідав фото. Консультант зв'язався зі мною, був ввічливий, уточнив розмір, впевнився щоб я обрала правильний. Костюм сподобався, те що треба!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСветлана К.
Дякую, класний костюм, приємна тканина, гарна якість!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСветлана К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталия С.
Костюм супер! Навіть животик скрив....
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталия С.
