Отзывы о компании Інтернет-магазин одягу та взуття KedON
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталия С.
Костюм супер! Навіть животик скрив....
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталия С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАльона Г.
Костюм забрала сидів нормально, але вдома придивилася, топ пошитий жахливо, ще й плями якісь а середині.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергей К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaігор м.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІнна Х.
До продавця питань немає, все чітко, спілкування чудове, але є питання до якості товару, коли отримала костюм, не встигла навіть приміряти нормально, гудзики відпали
Дрібниці, але виробнику великий мінус за якість товару🙂
Оновлення - після того як намагалася пришити інші гудзики відлетіли всі інші😃не рекомендую замовляти цей товар, скоріше всього це дропшипінг і продавець сам не в курсі що продає і якої якості - Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна А.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІляя А.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛидия Г.
