Відгуки про компанію Інтернет-магазин одягу та взуття KedON
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСофия П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕлена К.
Все супер!!!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕсина С.
При оформленні замовлення, було вказано наложка новою поштою, умови про передплату не було вказано, а в особисті повідомлення надіслано інформацію аби сплатила передплату, тому скасувала замовлення. Якщо така умова є, то її треба вказувати на сайті. Інше моє замовлення було просто скасоване, як дублікатне замовлення вирішили, але мені було потрібно саме 2 розміри, для себе і сестри. Якось так....не самі найкращі сподівання від продавця.
- Коментар продавця
Вітаю! Дякую за відгук, в нашому магазині відправки накладним платежем без будь яких предоплат. У Вас всього 50% успішних покупок, так як більшість замовлень не виконані та неуспішні, умови оформлення замовлення прописано на сайті, що відправка з мінімальною предоплатою 100 грн.
- Есина
Мабуть не від мене залежить відсоток успішних покупок , а від продавців теж, які відправляють не те, що треба. Тож судити по рейтингу...то марна справа. Працюйте в тому ж дусі, є ж не один інтернет магазин з одягом. Тож кожен обирає чи купити чи продати
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлія Ф.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина Т.
Замовлення отримала швидко, товар відповідав фото. Консультант зв'язався зі мною, був ввічливий, уточнив розмір, впевнився щоб я обрала правильний. Костюм сподобався, те що треба!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСветлана К.
Дякую, класний костюм, приємна тканина, гарна якість!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСветлана К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталия С.
Костюм супер! Навіть животик скрив....
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталия С.
